İletişim FakültesiHalkla İlişkiler ve Tanıtım

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Öğrenci Temsilciliği

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğrenci Temsilcisi'nin Mesajı

Temsilcilik görevini aldığımızdan bugüne, okulumuzun etkinliklerle, seminerlerle, sergilerle anılan bir okul olması yolunda çalışıyoruz. Günlerimizi verimli geçirmek için, projeler üretip içlerinden en uygun olanları hayata geçiriyoruz. Çalışmalarımızı, stüdyo kullanımı izni vererek okul yönetimi de destekliyor. Yönetim desteği işlerimizi kolaylaştırıyor, öğrenci odaklı bakış açısı, bizlerin önemsendiğini gösteriyor.

Diğer bölüm temsilcisi arkadaşlarla birlikte her konuda birlikte ve uyum içinde çalışıyoruz. Arkadaşlarımızdan gelen her mail, twit, facebook mesajı önemseniyor, yönetim kurulunda gündeme getiriliyor. Bildirilen sorunların çözüm aşamalarının takibini yapıyoruz.

Okulumuzun en önemli sorunlarının üstüne gittik. Bu sorunların çözümünü ısrarla talep ettik, ediyoruz. Okulda okuyan herhangi bir arkadaşımızın sorunu kendi sorunumuz gibi savunduk ki bunu aslında tüm kurumların başındaki seçilenler ya da atananlar tarafından uygulanması gereken bir ahlaki zorunluluk olarak görüyoruz.

Bizler her konuda eleştiri ve şikayetlerinizi değerlendiriyoruz yanlışımız varsa düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlerle iletişimi her türlü sosyal mecradan ve sitedeki numaralarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

İlyas ÜNALDI

Bu sayfa Halkla İlişkiler ve Tanıtım tarafından en son 27.09.2014 14:43:57 tarihinde güncellenmiştir.